Kontakt

Medarbejder

Administration
Pia Pers

Tel.: 2819 7976

Mail: pia@pers-group.com

Flere oplysninger

Pia Pers er direktør hos Pers-Group
I det daglige er hun,ansvarlig for administration samt økonomiafdelingen
Per Pers indgår i ledergruppen

Salg og Service, Teknik
Torben Pers

Tel.: 2819 2875

Mail: torben@pers-group.com

Flere oplysninger

Torben Pers er, med en baggrund indenfor EL, idemand og udvikler.
Derudover er det Torben, som ved ALT om både maskiner, service og kemiløsninger.
Kom med dine emner til Test i vores testcenter.
Torben Pers indgår i ledergruppen

Salgsdirektør
Hans Wolf

Tel.: 2783 9483

Mail: hans@pers-group.com

Flere oplysninger

Hans Wolf er CCO, salgsdirektør
Hans har en baggrund indenfor…..

Salg Sjælland og Fyn

Muharrem Basaran

Tel.: 2819 7971

Mail: muharrem@pers-group.com

Flere oplysninger

Muharrem er vores mand i marken, på Sjælland og Fyn.
Med en baggrund som maskiningeniør, har Muharrem et stort kendskab til maskiner og kender kundernes behov.

Salg Jylland

Tel.: 7582 6633

Mail: info@pers-group.com

Flere oplysninger

Kontakt vores kontor, hvis du har brug for et besøg.
Sammen finder vi en løsning på maskiner og kemi

 

Intern Administration
Anette Pedersen

Mail: anette@pers-group.com

Flere oplysninger

Anette er blæksprutten, som laver alt lige fra marketing og fakturering til transport.

Service
Stefan Haslach

Tel.: 2810 7576

Mail: stefan@pers-group.com

Flere oplysninger

Stefan er vores servicemand – han ombygger og laver service på maskiner, både her på adressen, men også hos vores kunder.

Lager
Kim Hansen

Tel.: 2819 2873

Mail: kim@pers-group.com

Flere oplysninger

Kim er med sine 35 år, hos Pers-Group, den ansvarlige for Kemi og lager.
Det er Kim, som med sikker hånd blander vores egne kemiløsninger samt pakker klar til forsendelse, alt sammen efter vores kunders ønsker.

Metal Service
Jan Christensen

Tel.: 2845 0576

Mail: jan@pers-group.com

Flere oplysninger

Jan er ansvarlig for Metalservice.
Hos Metalservice udføres der overfladebehandlinger på metaloverflader, for de kunder som lader underleverandøren klare opgaverne.